• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

/Files/images/unnamed (2).jpg

Виховна робота

Виховна робота є однією з важливих ланок навчально-виховного процесу. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. І якщо навчання іде за програмами, затвердженими «Міністерством освіти і науки України», то у виховній роботі єдиного виховного плану немає. Виховна робота вимагає творчості вчителя, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до дітей.

Виховання – це творчість, це найвища коштовність, про яку повинні дбати і батьки і педагоги. Сьогодні на школу покладена велика відповідальність: формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадською позицією, готової до конкурентного вибору свого місця в житті.

Враховуючи сучасні вимоги до виховного процесу в навчальних закладах, у нашій школі створена програма творчого розвитку і саморозвитку особистості на базі особистісного підходу , яка дозволяє здійснювати завдання виховання, що у свою чергу призводить до вироблення специфічної структури виховної роботи в школі.

Методична проблема району з проблем виховання у 2022-2023 н.р.:

«Створення гуманістичного освітнього середовища в умовах компетентнісного підходу до навчання та виховання людини – патріота як головні чинники успішної соціалізації учнів».

Виховна мета Жовнинської початкової школи у 2022-2023 н.р.:

«Формування національної свідомості та розвиток комунікативної компетентності учнів як запорука успішної соціалізації школярів в умовах сучасності».

Головне завдання – створення умов для розвитку особистості учня. Досягається це організацією та проведенням виховної роботи з класним колективом та діяльністю в соціумі.

Наш педагогічний колектив створив модель сучасного учня: особистості, здатної до самовизначення, самовираження та самовдосконалення; людини – патріота своєї держави, повноцінного учасника суспільно-політичного життя країни, здатної до співчуття, співпереживання. Людини творчої, ініціативної.

Кiлькiсть переглядiв: 223

Коментарi